News

 • 16 picture1x

  Voľba spotrebiteľov 2019

  22 Máj 2020

  Rovnako ako v roku 2018, aj v roku 2019 sa Perfetti van Melle zúčastnila so svojimi žuvačkami Mentos Pure Fresh Fruit súťaže Voľby spotrebiteľov. Osviežujúce ovocné žuvačky Strawberry a Lemon sa vďaka Vašej dôvere umiestnili na prvom mieste v kategórií žuvačiek. Naše žuvačky prinášajú dlhotrvajúce osvieženie, sú bez cukru a môžete si ich zaobstarať v praktickom 30g balení.
 • 14 mentos strawberry mix kv cz na %c5%a1%c3%ad%c5%99ku

  MENTOS Strawberry mix

  22 Máj 2020

  Značka Mentos rozširuje svoje portfólio žuvacích cukríkov o novinku Strawberry mix – obľúbenú jahodovú príchuť.
 • 9 dupetky nova

  Novinka na trhu!

  28 Marec 2019

  Značka pečených slaných krekrov Dupetky rozširuje svoje portfólio o novú príchuť.
X

SPRÁVA OD SAMMERA SUNEJA,
CEO & VÝKONNÉHO RIADITEĽA SKUPINY PVM

V Perfetti Van Melle je staranie sa o našich ľudí základnou hodnotou. Je to záväzok, ktorý berieme vážne. Počas týchto náročných a bezprecedentných dní, staranie sa o našich zamestnancov, spotrebiteľov, zákazníkov a partnerov sa stáva viac dôležitým než kedykoľvek predtým. Musíme zostať v kontakte, aj keď napríklad virtuálne, aby sme si navzájom povedali, ako sa nám darí a čo všetko robíme pre to, aby sme prečkali toto obdobie spojené s neustále sa vyvíjajúcou nákazou korona vírusu.

Naše globálne tímy pracujú nepretržite, aby zabezpečili plynulosť a doručenie produktov všetkým našim zákazníkom a spotrebiteľom, pričom sa vždy plne sústredíme na bezpečnosť našich zamestnancov.
S vývojom tejto pandémie stále vyhodnocujeme situáciu a adaptujeme naše procesy a postupy; zavádzame ešte viac striktné smernice tak, aby sme zaistili neprerušenú bezpečnosť našich zamestnancov a produktov.

S každodenným prílivom nových informácií budeme pokračovať s prehodnocovaním situácie a prispôsobovať naše protokoly podľa nutnosti. Vedzte prosím, že sme plne oddaní nasledujúcemu:

 • Zisťovaniu nových informácií o tom, ako sa vírus šíri a čo všetci môžeme urobiť pre to, aby sme spomalili jeho šíreniu.
 • Spolupráci s lokálnymi vládami, aby sme porozumeli tomu, čo sa deje na všetkých našich viac ako 150 trhoch, a aby sme porozumeli doporučeným opatreniam, ktoré od nás každý z týchto trhov vyžaduje.
 • Využívaniu rád odborných partnerov ako napr. Control Risk (plánovanie pandémie) a SOS International (lekárskej rady).
 • Úzkej spolupráci s našimi maloobchodnými partnermi, dodávateľmi a predajcami, aby sme robili všetko, čo je v našich silách pre dodanie produktov vysokej kvality a zároveň chránili zdravie našich zamestnancov.

Perfetti Van Melle má skúsenosti s inováciami a preukázateľné výsledky v oblasti dodávania vysoko kvalitných výrobkov. Takto presne budeme pokračovať po zvyšok tejto pandémie - aj dlho po nej.

Ceníme si Vašu dôveru, ktorú v nás vkladáte, i Vaše pokračujúce partnerstvo. Tiež sme vďační za ohromné množstvo ľudí po celom svete, ktorí sú v prvých líniách - vedcov, lekárov a ostatných - bojujúcich za zdravie a blaho nás všetkých.
Prosím, nezabúdajte tiež, že sú tu pre Vás Vaši obchodní partneri Perfetti Van Melle, ktorí sú pripravení v prípade potreby zodpovedať akúkoľvek Vašu otázku.

Spolu nájdeme cestu, ako sa vysporiadať s aktuálnou "korona vírovou" situáciou.

S úctou,

Sameer Suneja
Group CEO and Executive Director
Perfetti Van Melle Holding B.V